Health

از اعلام همدردی تا دستگیری! - اکبر کریمیان

از اعلام همدردی تا دستگیری!
آنانی که خاموشی را نه گزیده‌اند، هرگز از شب‌پرستان نمی‌هراسند!

با درود
هم‌میهنان گرامی، خبر رسید که اکبرقلیزاده، معرف به یاشار تبریزی، در ساعت ۶ صبح امروز، ۱۸ دی ۱۴۰۰، توسط نیروهای امنيتي رباط‌کریم دستگیر شده است. این اولین بار نیست که یاشار تبریزی را دستگیر و به زندانی میکنند.
ظاهرا ماموران بعد از رویت ایشان در قتلگاه مسافران پرواز ۷۲۵ هواپیمای اوکراینی، او را تعقیب‌ و در مقابل منزلش دستگیر می‌کنند.
یکی از ماموران، همانگونه که در کلیپ مشاهد میکند، خودش را با نام حسینی معرفی می‌کند.
هم‌میهنان، تا کی اینان بار مسئولیت ۸۷میلیون ایرانی در بند را باید بر دوششان بکشند؟
تا کی، فرزندان شایسته و دل سوز این آب و خاک، باید اسیر جلادان خامنه‌ای و شرکای جنایتکارشان بشوند؟
یاشار تبریزی، همسر و پدر دو فرزند است که با توجه به مسئولیت‌های بسیار سخت زندگی که بر کسی پوشیده نیست، با یک ماشین پراید فرسوده، زندگی خود و خانوادهاش را می‌گذراند.
او سکوت را به عنوان یک گزینه نپذیرفت و به جای آن، در همان ساعات و مکان که بالهای پرواز ۷۵۲ اوکراینی را سپاه به آتش کشید، حاضر شد تا شمعی روشن کند و بگوید “نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم”.
هموطن، یاشار با تمام مسئولیت‌هایی که در زندگی داشت، مسئولیت‌های اجتماعیش را زمین نگذاشته و با شانه‌های ستبر و به بهترین شکل ممکنه، آنها را به انجام رساند.
درود بر این فرزندان شایسته و بزرگوار مردم ایران زمین.
هموطن، یاشار و دیگر فرزندان شایسته شما که در زندانها اسیرند، هزینه آزادی من و شما می‌پردازند. جفاست که ما حداقل صدای آنان نباشیم!
هم‌میهنان عزیز، نظام ضدانسانی و ضدملی جمهوری اسلامی، جز سرکوب و ترور، راهکار دیگری برای عبور از بحران‌های خود ساخته نمی‌داند و ندارد و راهی جز سرنگونی این نظام جاهل و خرافه پرور نیز برای ما باقی نگذاشته است.
بیایید با هم، همراه شویم و ریشه این دیو صفت تان را برای همیشه از ایرانمان بَرکَنیم.
با مهر
اکبر کریمیان
۱۸ دی ۱۴۰۰
لطفا کلیپ یاشار تبریزی، از اعلام همدردی با خانواده‌های قربانیان پرواز ۷۵۲ اوکراینی تا دستگیری را مشاهده و برای دیگران نیز پست کنید

https://t.me/akbar_karimian/691