Health

عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است واسرائیل ۸۰ ساله نخواهد شد!

فرماندهان سپاهی مدت چهل سال است که از این هجویات تحویل مردم ایران میدهند. ولی همانگونه که در سالهای گذشته شاهد بوده ایم اسرائیل از هر زمان دیگر قویتر شده و با تجهیزات نظامی بهتر، و با برقراری روابط دیلماتیک با کشورهای همسایه ایران میتواند نه تنها از خود دفاع کند، بلکه از کشورهای دوست خود نیز حمایت کند، و در موارد بسیاری حرکت تهاجمی برعلیه منافع رژیم نیز داشته است. علارغم  پروپاگنداهای سرداران سپاه، نیروی های نظامی ایران قدرت رویارویی با ارتش اسرائيل را ندارند. رژیم در پر کردن ذخائر موشکی-پهپادی در اطراف کشور اسرائیل دردسر ساز شده ولی تهدیدی متوجه کشور اسرائيل نبوده است. افزون بر این هم اکنون مرزهای شرقی کشور ایران درخطر حملات نظامی طالبان است و با سیل جهادی های داعش در بین پناهندگان افغانی که از مرزهای شرقی وارد کشور شده اند، کشور و مردم ایران را در خطر جدّی عملیات تروریستی قرار داده اند.

در چندین سال گذشته که برنامه اتمی ایران و مهار آن از طرف جهان غرب بر روی میز مذاکره بوده اسرائیل بیکار ننشسته متخصصین برنامه اتمی در داخل ایران را ترور کرده است، به تأسیسات اتمی رژیم در داخل ایران حمله میکند، به ذخائر تجهیزات نظامی که رژیم در سوریه انبار کرده حملات موشکی و پهپادی میکند و رژیم حتی یک گلوله هم به طرف اسرائیل شلیک نکرده است. اسرائیل برای جلوگیری از حملات موشکی و پهپادی از طریق گروهای نیابتی رژیم در سوریه و لبنان نه تنها پدافند هوایی گنبدهای آهنین را تقویت نموده  و به روز کرده است بلکه  موشکهای این سامانه ها را نیز هوشمند تر کرده است. افزون براین ارتش اسرائیل در حال تکمیل پدافند هوایی لیزری خود میباشد و بزودی به ارتش اسرائیل تحویل خواهد شد که مکمل پدافند هوایی گنبدهای آهنین خواهند بود.

در این وضعیت است که فرمانده نیروی قدس سردار قاآنی فرمایش  کرده! و میگوید عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است و تهدید کرده است مردم اسرائیل که، وی آنان را  اشغالگران صهیونیست نامیده، تا دیر نشده به خانه‌های اصلی خود در اروپا و هر جایی که از آنجا به این سرزمین آمده‌اند بازگردند. در این راستا جانشین فرمانده سپاه پاسداران سردار فدوی هم گفته است که عمر کشور اسرائیل به ۸۰ سال نخواهد رسید. یاوه گویی های این سرداران بیخرد تمامی ندارد. این جنایتکاران سرمایه های ملی مردم ایران را در راه  تفکرات واهی خود، مانند شکست و نابودی اسرائیل، همچنین برقراری شبه نظامیان نیابتی خود در خاورمیانه از جمله عراق، سوریه، لبنان و یمن هزینه میکنند، و این در حالی است که مردم ایران برای «تهیه نان» در مضیقه قرار دارند، و دولت فاسد رئیسی اعلام داشته که سعی دارد قیمت نان و گندم را در سطحی نگاه دارد تا مردم بتواند شکم زن و فرزندان خود را لااقل با نان خالی پر کنند. تحلیل گران اقتصادی براین باورند که پیام دولت با توجه به عدم کنترل بازار کشور امکان پذیر نیست و قیمت نان و گندم بطور تساعدی بالا خواهد رفت.

 قاآنی  این هجویات را در سخنرانی روز قدس در مشهد ببان داشته است (۱). او گلفته است «روز قدس یکی از بهترین روزها برای مردم مسلمان است و امام خمینی(ره) با معنویت ترین روز زندگی همه مسلمانان را به عنوان روز قدس قرار دادند؛ امام عظیم الشأن ما پیشقراول مقاومت برابر رژیمی کودک کش و خبیث بود». قاآنی این سخنان را درحالی بیان داشته است که هرروزه درگیری ها بین نیروهای امنیتی اسرائیل با گروههای نیابتی رژیم در شهر اورشلیم ادامه دارد. برابر با گزارشات از داخل کشور تا کنون برای اقدامات خرابکاری در درگیریهای اورشلیم رژیم  ۲۵ میلیون دلار هزینه کرده است و گفته میشود خرابکاران تقاضای حمایت بیشتری برای ادامه درگیریها دارند و صحبت از ۱۰۰ میلیون دلار است.

قاآنی افزوده است همانگونه که خمینی و خامنه ای وعده داده اند این اقدامات تا مقدمات آزادی سرزمین مقدس قدس و فلسطین و مسجد الاقصی فراهم شود، ادامه خواهد یافت و بزودی این وعده محقق می شود. وی قدری پیرامون تاریخ تشکیل دولت اسرائيل نیز سخن پراکنی و اشاره کرده است که یهودیان آدم های شروری در کشور های اروپا بوده اند و این کشورها در رأس آنها انگلستان برای اینکه از شر این  یهودیهای شرور راحت شوند آنها را از کشورهایشان دور کرده و به جای دیگری فرستاده اند تا از شر آنها خلاص شوند. وی گفته است «۱۱ سال قبل از این که دولت اسرائیل تاسیس شود، کشور انگلستان بمدت ۱۱ سال سرپرستی سرزمین فلسطین را به عهده داشت و در طول این ۱۱ سال هزاران نفر را به قتل رساندند و چند میلیون انسان را وادار به مهاجرت کردند و در سال ۱۹۴۸ میلادی هم زمینه را فراهم کردند که با آوردن همه آدم های شروری که این انگیزه را در جاهای مختلف دنیا داشتند، این رژیم جنایتکار را تاسیس کنند!!». او میگوید بهمین دلیل است که خمینی کشور اسرائيل را غده سرطانی نام نهاد. قاآنی گفته است که در اسرائیل اخبار بشدت سانسور میشود و خیلی از مسائل درونی آنها افشا نمی شود، و تبعیض نژادی در اوج خود قرار دارد. بیشترین اختلاف طبقاتی در درون این رژیم صهیونیستی  است و بطور ذاتی نژادپرست هستند. این درحالی است که رژیم اسلامی، به فرزندان پناهنگان افغانی که از دست آدم کشان طالبان گریخته و به کشور ایران پناهنده شده اند حتی اجازه ثبت نام در مدارس را نمیدهد.

رهبر علی خامنه ای نیز بهتر از این سرداران بیخرد سخن نمیگوید وی در حین سخنرانی  برای دانشجویان دانشگاه ها، روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، نکاتی را بیان داشته که بکل نامفهوم است!. وی گفته است جهان در آستانه نظم جهانی جدید قرار دارد. او میگوید دوران دوقطبی یا تک قطبی بودن جهان به پایان میرسد و بر اساس نظم جدید آمریکا روز به روز ضعیفتر خواهد شد. خامنه ای برای اینکه حمایت خود از پوتین جنایتکار در حمله به اوکراین را به مردم ایران بقبولاند میگوید «به جنگ در اوکراین باید از این منظر نگاه شود» ولی از جزئیات این نظم جدید چیزی ارائه نداده، و تنها گفته است که ایران باید از نظر قدرت نرم و سخت افزاری برای حفظ و تضمین منافع کشور برای این نظم جهانی آماده شود. خامنه ای گفته است بسیاری از دانشجویان دانشگاه در غرب با سیاست های استعماری کشورهای خود مخالف هستند. خامنه ای در این باره هم توضیح نمیدهد که این داده را از کجا بدست آورده است. لازم به یاداوری است که چنین اعمال و اقدامی در دانشگاه های جهان غرب، توسط دانشجویان دیده نشده است.

خامنه ای دانشجویان دانشگاه های ایران را تشویق کرده است تا در میان فعالان ضد امپریالیستی «روابط سالم» ایجاد کنند و جمهوری اسلامی را به آن ها معرفی کنند. خامنه ای اضافه کرد که ایران باید تمرکز قوی تری بر کشورهای همسایه مانند افغانستان، پاکستان و عراق داشته باشد. میتوان گمانه زد خامنه ای با پشتیبانی از پوتین برای حمله به اوکراین و دورنمای شکست ارتش روسیه در اوکراین، میداند کشور ایران با احتمال بالا مورد تهاجم از طریق کشورهای همسایه خواهد بود. زیرا با شکست پوتین در اوکراین رژیم خامنه ای همراه با روسیه به قهقرا فرو خواهد رفت.

با توجه به غلو و یاوه گویی های سرداران سپاه و رهبر خامنه ای میتوان گمانه زد که  رژیم به پایان اقتدار خود در خاورمیانه رسیده باشد و با شکست پوتین در اوکراینِ و بهم ریختن ثبات سیاسی در خاورمیانه، رژیم از جانب کشورهای پاکستان، افغانستان و عراق مورد یورش نظامی قرار گیرد. درحال حاضر چنین حمله ای بعید بنظر میرسد ولی غیرممکن نیست.

ناخدا محمد فارسی

۱ ماه می ۲۰۲۲

1 – https://www.farsnews.ir/razavi/news/14010209000366/