Health

راه دیگری بجز عبور از رژیم اسلامی برای مردم ایران باقی نمانده است

خبرگزاری رویترز گزارش داده است ایران به روسیه موشکها و پهبادهای بیشتری میدهد. این خبرگزاری به نقل از مقامات ارشد ایران میگوید «برغم مخالفت و خشم کشورهای غربی و امریکا، ایران تسلیحات نظامی را طبق قراردادی که در سفرمحمد مخبر معاون رئیس جمهوری همراه دوتن از فرماندهان سپاه پاسداران در ۶ اکتبر به مسکو رفته بود به امضا رسیده است.
 
آیت اله خامنه ای در اخرین سخنان خود به ارسال تسلیحات نظامی ایران به روسیه اشاره کرده و گفته است، عکس هائی که از تجهیزات پیشرفته موشکی و پهباد به کشوری گرفته شده، حقیقی است نه فتوشاب! اما خبرگزاریها و سایتهای جمهوری اسلامی، با سرعت سخنان خامنه ای را سانسور و از سایت ها حذف کرده اند، زیرا قبلا سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته بود «برخی ادعا ها درباره ارسال تسلیحات نظامی از جمله پهبادهای ایران برای استفاده در جنگ روسیه علیه اوکران فاقد صحت بوده است»، و ایران برای گفتگو با اوکراین برای رفع این اتهامات اماده است.
 
از سوی دیگر خامنه ای قبلا اظهار داشته بود «کسانی که میگویند نظام در حال فروپاشی است اشتباه میکنند» وی ادامه میدهد «دولت نباید نخبگانی را که از ایران میروند و یا به ایران امده و دوباره از ایران میروند را، به علت سنگ اندازیها و برخورد های نامناسب، مایوس کند».
 
اکنون با توجه به موضع گیریها و اظهارات مسئولان و سردمدداران جمهوری اسلامی به وضوح دیده میشود که تضادها و ناتوانی ها بین سران رژیم بسیار گسترده است که خود اقرار میکنند، نمیدانند دربرخورد با مسائل بین المللی و داخلی چه باید بکنند و چه بگویند.
 
نظام اسلامی با یک کشور بزرگ هشتاد و پنج میلیون نفری که اغلب جوان هستند روبرو است و در اداره کشور عاجزند و بجای مدیریت صحیح ملت معترض کشور را زندانی، شکنجه و می کشند.
 
جبهه ملی ایران-خارج از کشور بر این باور است که جز حذف کامل اخوندها، روضه خوانها، مداحان، مفتخوران، سرکوبگران و جنایتکاران و در یک کلام گذار از جمهوری اسلامی راه دیگری برای مردم ایران باقی نمانده است.
 
جبهه ملی ایران- خارج از کشور
۲۰ اکتبر ۲۰۲۲ برابر با ۲۸ مهر ۱۴۰۱