Health

درخواست برای امضای بیانیه همدردی

 دوستان و هموطنان

شما بزرگواران اولین کسانی هستید که بیانیه زیر جهت امضاء عاجل برای شما ارسال می گردد. اگر موافق هستید, لطف فرموده اسم کامل خود را تا شب شنبه  ۷ خرداد (28 مه) به ایمیل زیر بفرستید.

اگر به ایمیل بنده جواب می دهید, لطف کنید موضوع (subject) را پاک کرده و اسم خودتان را بگذارید. لطف کنید این ایمیل را برای بقیه شخصیت ها و فعالین بفرستید. زمان زمان همیاری است.

 لطفا از انتشار و علنی ساختن این متن تا جمع آوری نهایی امضاها خودداری فرمایید.

 abadaan2022@gmail.com

منتظر جواب تک تک شما بزرگواران هستیم.

عبدالستار دوشوکی

= = = = = = =  = = = = = = = =  = = = = = = = =  =

بیانیه  همدردی با مردم آبادان و ضرورت اتحاد ملی برای نجات ایران

 ما امضاء کنندگان این بیانیه مراتب همدردی خود با مردم آبادان و بخصوص خانواده های دردمند و داغدار فروپاشی ساختمان متروپل را اعلام می داریم و این فاجعه تلخ انسانی را نه تنها به تک تک خانواده های سوگوار بلکه به همه ملت ایران تسلیت عرض می کنیم.

 ریزش مرگبار ساختمان متروپل  نه تنها حقیقت رانت خواری و فساد گسترده و سهل انگاری مجرمانه رژیم بیدادگر را افشا نمود,  بلکه ستون های پوشالی خانه عنکبوتی جمهوری اسلامی را نیز برملا ساخت. این سانحه مرگ آور همانند بسیاری از سوانح دیگر نظیر سرنگونی هواپیمای اوکراینی ریشه در فساد نهادینه شده و سرشت ضد مردمی جمهوری اسلامی دارد که در طی چهار دهه از سیطره شوم و رنج آور خویش کشورمان را دچار بحران های سنگین و هزینه آور کرده است. فریاد خشم مردم معترض آبادان و دیگر شهرهای ایران علیه سردمداران نظام حاکم حاکی از شکاف عظیم و آشتی ناپذیر بین ملت و حاکمیت می باشد.  زمان آن فرا رسیده است تا این سایه شوم ظلم و ویرانی نظام قرون وسطایی از مملکت ما رخت بربندد. ما از خیزش شجاعانه ملت معترض ایران در شهرهای مختلف حمایت می کنیم.

 ادامه حاکمیت شکست خورده فاسد و مستبد جمهوری اسلامی برای ایران و ایرانی بی نهایت زیان آور بوده و بیش از این نیز خواهد بود. فاجعه ساختمان متروپل نه اولین مصیبت است و اگر جمهوری اسلامی به حیات مضر خود ادامه دهد چه بسا که آخرین نیز نخواهد بود. لذا ما نیز همانند مردم داغدار و معترض شهرهای کشور از جمله آبادان, خرمشهر, بهبهان و بندرعباس و دیگر شهرها, راه چاره رهایی را در ضرورت همگرایی و اتحاد ملی برای نجات ایران می دانیم. اگرچه ابراز همدردی و عرض تسلیت امری بسیار ضروری است. اما علاوه بر بیانیه و تسلیت نامه و ذکر مصیبت, باید بصورت عملی به فکر چاره برای نجات ایران بود. اتحاد و همبستگی ملی همه آنهایی که دغدغه آزادی و رهایی ایران را دارند اولین گام برای نجات ایران می بشد.