Health

بیانیه جبهه ملی ایران-خارج از کشور : پیرامون انتشار فایل صوتی و رسوایی نظام دیکتاتوری خامنه ای

 اختلاف بین گروه های مافیائی در راس حکومت جمهوری اسلامی باعث افشای فساد و چپاول چندین میلیارد دلاری از دارائی های مردم ایران شده است. این رسوائی پس از انتشار یک فایل صوتی شامل گفتگو بر سر مبالغ هنگفتی میشود که در اواسط سال ۱۳۹۵ جابجا شده است. در راس فساد، محمدرضا قالیباف، رئیس کنونی مجلس شورای اسلامی قرار دارد که در سابقه اش موارد متعدد دیگری از رانت و دزدی ذکر شده از جمله در دوران ریاست شهرداری تهران.

فایل صوتی مذکور که در آن سخنان چندین نفر از مسئولان جمهوری اسلامی شنیده میشود از جانب رادیو فردا برای اولین بار در هفته گذشته منتشر شد. این نوار صوتی شامل اظهارات سرلشگر محمدعلی عزیز جعفری فرمانده پیشین سپاه پاسداران و معاون وی است. بخش اعظم نوار به جلسه محرمانه و گفت ‌وگوی محمدعلی عزیز جعفری و صادق میرزاحسن ذوالقدرنیا، معاون سابق اقتصادی و سازندگی سپاه پاسداران، پیرامون فساد نیروهای مرتبط با نیروی قدس سپاه، بنیاد تعاون سپاه و شهرداری تهران اختصاص دارد.

صادق ذوالقدرنیا، معاون اقتصادی سپاه که مامور رسیدگی به پرونده تخلفات در سپاه پاسداران بوده، در بخشی از فایل صوتی میگوید، علی خامنه ای دستور داده بود که باید انچه را که از منابع مالی اختصاصی (منابع غیرقانونی) بدست میاید ۹۰ در صد به سپاه قدس و بقیه ۱۰ درصد به سپاه پاسداران پرداخت شود. اینگونه بنظر میرسد علی خامنه ای در رأس هرم دزدی و پولشویی برای پرداخت هزینه گروه های تروریستی تحت فرمان سپاه قدس رژیم درخاورمیانه از جمله لبنان، سوریه، عراق و یمن و ورود به جنگ داخلی سوریه و یمن میباشد.

در فایل صوتی آمده است که خامنه ای دستور داده است “بهر صورتی که ممکن است باید منابع مالی سپاه تامین شود” نتیجه آن یک نمونه پرونده تخلف ۸ هزار میلیارد تومانی در ” هلدینگ پاس” بوده و نمونه دیگر در پرونده فساد ۱۳ هزار میلیارد تومانی ” شرکت رسای تجارت ” برای تامین هزینه های سپاه قدس میباشد.

سخنان خامنه ای پس از انتشار فایل صوتی که میگوید دشمن به لجن پراکنی و تهمت زدن به سپاه پاسداران به ویژه سپاه قدس و شخص قاسم سلیمانی شده است، میرساند که مهمترین سرمایه و کلیدی ترین نماد حکومتی او چیست؟ و هرگونه افشاگری در این راستا را برنمی تابد، در نتیجه خامنه ای راه را برهر گونه پیگیری در پرونده ۸ هزار میلیارد تومانی بست. برابر با گفته محمد قائمی، مدیر تصفیه  هلدینگ پاس، پرونده شامل ۱۸۵ جلد است که تنها ۵ جلد ان مورد رسیدگی قرار گرفته که منجر به کشف فساد ۸ هزار میلیاردی شد؛ بررسی ۱۸۰ جلد دیگر با دستور مستقیم خامنه ای متوقف و از رسیدگی به آن جلوگیری به عمل آمده است.

مضاف بر این برابر با اطلاعات واصله مجتبی خامنه ای فرزند علی خامنه ای، قاسم سلیمانی و حسین طائب و قالیباف همگی در این فساد و بولشویی دست داشته اند. بهمین دلیل خامنه ای از پرداختن به این فساد گسترده سخن گفت و از ادامه بررسی و نتیجه گیری آن جلوگیری کرد.

جبهه ملی ایران در خارج از کشور بر این باور است که تا نظام دیکتاتوری دینی بر ایران حاکم است، فساد و چپاول ثروت و اموال ملت ایران همچنان ادامه دارد. در صدر هرم این چپاول خود آیت الله علی خامنه ای قرار دارد، و با دستور او ثروت چپاول شده مردم ایران بمنظور اعمال ایزایی و تروریستی توسط مزدوران و فرومایگانی در کشورهای خاورمیانه که با جهان غرب به ویژه امریکا و اسرائیل دشمنی دارند، هزینه میشود.

هموطنان –  تنها راه نجات و گذار از این نظام دیکتاتوری، مافیائی و دینی قیام ملی گسترده، هم آهنگ، با رهبری و خرد جمعی امکان پذیر است.

جبهه ملی ایران – خارج از کشور

۲۲ فوریه ۲۰۲۲ برابر 3 اسفند ۱۴۰۰