پس از  اصفهان‌، و‌ خوزستان  اکنون کم‌ آبی به شهرکرد مرکز چهار محال بختیاری و شهر باستانی همدان رسیده است.
هم زمان با  خالی شدن سفره های اب زیر زمینی و بی آبی، مافیای قدرت وابسته به علی خامنه ای مشغول دزدی و چپاول سرمایه های ملی و انتقال آن به بانک‌های خارجی هستند.
دلیل بی آبی در شهر کرد، به ویژه همدان، بعلت کاهش  حجم آب دریاچه اکباتان می باشد
سد اکباتان که حدود ۵۴ متر  ارتفاع دارد و حجم آب ذخیره آن در وضعیت عادی ۳۶ میلیون متر مکعب است. بدلیل بی‌کفایتی و وجود استبداد تاراج گر که سیاست روشنی برای آبهای زیرزمینی نداشت و کاهش باران در سالهای اخیر، میزان حجم آب موجود در سد به سه میلیون متر مکعب رسیده است و‌  پیش‌بینی  می شود بکلی خشک شود.
اجازه و دستور حفر چاه‌ آن هم به تعداد زیاد توسط رهبران جمهوری اسلامی، از خامنه‌ای تا فرمانداران و استانداران بوده است.
فاجعه کم آبی و در بعضی از مناطق بی‌آبی، دلیل آشکاری است بر بی‌کفایتی و بی‌توجهی سردمداران نظام ضدانسانی و تبهکار جمهوری اسلامی از خطراتی که سیاست‌های نابخردانه آنان برای کشور و مردم به بار می‌آورد.
در چند روز اخیر شاهد  تظاهرات گسترده مردم و همبستگی آنان در اعتراض به بی آبی و بی لیاقتی سردمداران نظام بوده ایم‌ که بی تردید ادامه خواهد داشت.
جبهه ملی ایران — خارج از کشور —  ضمن حمایت کامل از حقوق  طبیعی و انسانی هموطنان اسیر در بند استبداد مذهبی،  و  سیاست ضد ایرانی سردمداران جمهوری اسلامی، بویژه علی خامنه، را محکوم کرده و بر این باور است که سران و تارج گران جمهوری اسلامی به فکر مردم ایران نیستند و برای باقی ماندن و حفظ نظام دست به هر جنایت و خیانتی بزنند.
بیانیه جبهه ملی ایران ،–  خارج از کشور
دوم سپتامبر 2022 برابر با 12 شهریور 1401

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید