Health

بیانیه جبهه ملی ایران خارج از کشور : سخنرانی ابراهیم رئیسی به نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل

ابراهیم رئیسی در سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل، خود را منتخب ملت ایران معرفی کرد. جبهه ملی ایران خارج از کشور همگام با مردم ایران، اعلام میدارد ابراهیم رئیسی منتخب ملت ایران نیست. برآورد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نشان میدهد تنها۱۰  تا ۲۰ در صد از رأی دهندگان به پای صندوقهای رأی رفتند و آنانی که بدلیل شغل و دیگر مشکلات زندگی، مجبور بودند رآی بدهند، رأی خالی به صندوق ریختند. این «نه گفتن» به انتخاب رئیسی مورد توجه علی خامنه ای، رهبر رژیم ایران نیز قرار گرفت.  بنابراین رئیسی منتخب مردم ایران نیست.

 

رئیسی بدلیل کشتار مردم بی گناه ایران در سال ۱۳۶۷ ، که بعنوان قاضی خون شهرت یافته است، در نظر مردم ایران و جهانیان یک قاتل بالفطره شناخته شده است، وی در لیست تحریمهای جهان غرب و امریکا قرار دارد. رئیسی بعلت ترس از این که مبادا از طریق پلیس اینترپل دستگیر شود، سخنرانی خود در سازمان ملل را به بهانه ویروس کرونا از طریق رسانه مجازی ادا کرد.

 

رئیسی ضمن برشمردن بسیاری از نکات شایان فرهنگ و تمدن کهن مردم و کشور ایران، درباره هویت ملی ایران نیز سخن راند. مردم ایران قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ ملتی با هویت پر افتخار ایرانی بود، لکن رژیم پس از انقلاب اسلامی کوشش کرده است هویت ایرانی را با هویت اسلامی جایگزین کند. وی در سخنرانی خود از آرمان ملی ایران صحبت میکند، اما عنوان آنرا آرمان ایرانی- اسلامی انتخاب کرده بود. این در حالی است که  فرهنگ، ارمان و هویت ایرانی به صدها سال پیش از حمله و سلطه اعراب به ایران برمیگردد و ارتباطی با اسلام ندارد.

 

رئیسی در سخنرانی خود برای مردم جهان از عقلانیت، عدالت و آزادی سخن گفت، درحالی که رئیسی یکی از منفورترین اشخاص درجهان است. رئیسی از علم و دانش سیاسی بی بهره است، و با سوء استفاده از هویت ملی و فرهنگ ایرانی از عقلانیت ،عدالت و آزادی سخن میراند. رژیم فاسد اسلامی بیش از چهل سال است با قدرت سرنیزه بر مردم ایران حکومت جابرانه داشته و نه با عقلانیت.

 

رئیسی در سخنرانی خود از صلح و آرامش جهانی صحبت کرد، در حالی که از هنگام جنگ ایران و عراق تاکنون رژیم اسلامی ایران برای اشاعه اسلام شیعی، منطقه خاورمیانه را ناامن و بی ثبات کرده است. رئیسی ناامن بودن منطقه را بعلت وجود کشورهای جهان غرب در منطقه دانسته و تمام بیچاره گی و فقر مردم را حضور کشورهای غربی در منطقه میداند.

 

رئیسی با پنهان کردن اهداف برنامه اتمی رژیم (دستیابی به بمب اتمی) و هزینه میلیارها دلار، برنامه اتمی رژیم را صلح آمیز گزارش کرد. این در حالی است که رژیم به بازرسان سازمان بین المللی اتمی اجاز بازدید از تأسیسات اتمی ایران را نمیدهد! وی اعمال تحریم بر علیه رژیم را جنایت علیه بشریت بر شمرد. وی به دروغ گفت از هنگام بروز کرونا در ایران رژیم سعی به خرید و وارد کردن واکسن کرونا کرده ولی تحریمهای جهان غرب این اجازه را نمیدهد، در صورتیکه وقتی چند نوع واکسن کرونا تهیه و آزمایش شد، و ایران نیز میتوانست از آن سهمیه ای داشته باشد، خامنه ای ورود واکسن فایزر، مدورا و استرا زنکا (اکسفورد) را حرام اعلان کرد که نباید از غرب وارد ایران شود.

 

رئیسی کشته شدن ابومهدی مهندس و قاسم سلیمانی را جنایت غرب بر علیه مردم خاورمیانه رقم زد. وی گسترش فقر و تبعیض و ظلم، تروریست و رشد فزاینده تروریست بومی را شاهدی برگفتار بیمورد و بی اساس خود اعلام کرد. حملات ائتلاف آمریکا به افغانستان و عراق را تجاوزگری بیگانگان و علت تروریسم را حضور نظامی آمریکا در سوریه و عراق میداند و ادعا میکند حضور آمریکا مانع تحقق دموکراسی و اراده مردم در خاورمیانه است. این در حالی است که رژیم از طریق سپاه قدس با بر قراری گروه های ترویستی با عنوان «نیروی بسیج مردمی» در کشورهای خاورمیانه به یایگاه های نظامی آمریکا خودسرانه حمله میکند. اقدامات این گروهای تروریستی امکان حکومت مردمی در عراق، سوریه، لبنان و یمن را از مردم گرفته اند. رئیسی با بی شرمی جنابات رژیم در منطقه را بگردن جهان غرب انداخته و آنرا جنایت علیه بشریت قلمداد کرده است.

 

جبهه ملی ایران خارج از کشور همگام با مردم شریف ایران، ابراهیم رئیسی را منتخب خود نمیداند و سخنرانی او را که از جانب مردم ایران ادا شده بطور کامل مردود میداند. عقلانیت، عدالت و آزادی هنگامی در کشور ایران برقرار خواهد شد که مردم ایران موفق شوند از این رژیم اسلامی جنایتکار عبور نمایند.

 

پاینده ایران

جبهه ملی ایران خارج از کشور

27 سپتامبر 2021 برابر با 7 مهر 1400